CZ

Velikonoce s Babiččinou volbou

Tyto Velikonoce si Babiččina volba nachystala soutěž s oblíbenými moukáty o spotřebiče Mora i další krásné ceny do kuchyně. Kromě toho připravuje také velikonoční a jarní video recepty s oblíbeným bloggerem Cuketkou.

Přinášíme Vám samé dobré zprávy. Babiččina volba si pro Vás nachystala velkou velikonoční soutěž o krásné ceny. Spolu s ní jsou zpět i Vaše oblíbené „moukáty“. Pusťte se do jejich sbírání a získejte za ně mimořádnou pomlázku v podobě odměn, jež udělají radost všem, kteří pečou s láskou.

A jak získat svou zaslouženou odměnu? Stačí koupit jakékoli 1 kg balení mouky Babiččina volba, schovat si účtenku a jednoduše se zaregistrovat do soutěže na soutěžní stránce. Čím více „moukátů“ pak nasbíráte, tím hodnotnější ceny získáte. Vybírat můžete z mnoha spotřebičů značky MORA a dalších pěkných cen do kuchyně. Neváhejte, čekají jen na Vás!

Soutěžit můžete v době od 25. 2. do 25. 4. 2019 na www.babiccinavolba.cz/soutez.

Na Velikonoce má zkrátka kvalitní česká mouka Babiččina volba opravdu co nabídnout. Kromě soutěže Vám brzy přineseme také čtyři skvělé velikonoční video recepty od pana Cuketky, se kterým spolupracujeme. Tak se těšte, soutěžte, pečte s námi, a hlavně sledujte náš FB profil, kde Vám je brzy představíme.