CZ

Babiččina pohádková nadílka

Listí na stromech hýří všemi barvami a to znamená, že podzim je v plném proudu a zima se už pomalu připravuje na svůj příchod. Je to doba, kdy většina z nás už pomalu začíná myslet na Vánoce. Tedy alespoň ti, kteří nakupují dárky včas, aby se vyhnuli vánočnímu shonu.

Ale nejsou to jen dárky, které je lepší mít předem připravené, patří sem také zásoby ingrediencí na vánoční pečení. Samozřejmě včetně mouky. Letos můžete spojit příjemné s užitečným, protože Babiččina volba vám připravila vypečenou pohádkovou nadílku dárků, které potěší každého člena rodiny.

Pravidla jsou úplně jednoduchá. Za každý nákup mouky Babiččina volba získáte moukáty, to jsou pohádková platidla, která pak jednoduše proměníte za vybrané dárky. Důležité je ale schovat si účtenku, se kterou se jednoduše zaregistrujete na našem webu. Každá z nich vám totiž přinese další a další moukáty, a tím pádem samozřejmě i více dárků. To ale není všechno. Vaše registrace vás automaticky dostane do slosování o peněžitou výhru v hodnotě 50 000 Kč na kuchyňské spotřebiče MORA. Ta pod stromkem určitě potěší nejednoho milovníka pečení.

Věříme, že od začátku listopadu se pustíte se do sbírání moukátů se stejným nadšením a chutí, jako do výroby vánočního cukroví. 

Začínáme 1. listopadu 2017 na www.babiccinavolba.cz.

Přejeme vám hodně štěstí a ničím nerušené vánoční pečení,

vaše Babiččina volba.